Композитна металочерепиця Queentile Verona являє собою красиву сучасну покрівлю, виконану на основі впливу середземноморської архітектури. Характерна хвиля черепиці чудово поєднується з будь-яким архітектурним стилем і чудово підходить для оформлення як малоповерхового, так і висотного будівництва.
Як і вся металочерепиця Queentile, серія Verona має складну багатошарову будову. Для захисту від корозії сталева основа покривається алюмоцинковим напиленням. Виникає електрохімічний потенціал перешкоджає окисленню заліза не тільки в місці покриття, але і поблизу від нього. В результаті, навіть відкритий зріз листа практично не іржавіє протягом всього терміну експлуатації покрівлі. Далі йдуть кілька шарів полімерної, епоксидної або акрилової оболонок, які завершуються посипкою з натуральної кам'яної крихти.
Кам'яна посипання забезпечує гарний захист від видимого і невидимого сонячного випромінювання, вітрової ерозії, механічних впливів. Крім того, отримана шорстка поверхня добре пригнічує шум, що забезпечує покрівлі додаткову звукоізоляцію від шуму дощу і граду.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Queentile |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 345 мм |
| Тип профілю | Verona |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 15 градусів |
| Загальна ширина листа | 1102 мм |
| Загальна довжина листа | 380 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.73 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
| Весметаллочерепицы | 2,46 кг/лист |
- Ціна: 326 ₴/од.









