Композитна металочерепиця Roser Bond розроблялася з урахуванням сучасних урбаністичних вимог сучасних мегаполісів. Така покрівля добре гармонує як із строгими обрисами висот, так і із заміськими котеджами, виготовленими в стилі хай-тек. Невідразність і краса покрівлі досягається вдалим поєднанням форми та кольору. Колірна гама продуктів цієї лінійки налічує 10 колірних варіацій відтінків і кольорів, що дають змогу задовольнити будь-які архітектурні вимоги.
Сучасність і актуальність прогресивного дизайну доповнюється надійністю й довговічністю покрівлі південнокорейського бренда Roser. Товсте напилення алюмоцинкового складу забезпечує надійний електрохімічний захист сталі від корозії. Тому ж сприяє багатошарова полімерна оболонка аркушів. Верхня поверхня металочерепиці покрита дрібною кам'яною крихтою. Така будова надійно оберігає основу від механічних впливів, шуму дощу та граду, видимого та невидимого сонячного випромінювання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roser |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 50 років |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 370 мм |
| Вага металочерепиці | 3 кг/лист |
| Тип профілю | Bond |
| Колір | Charcoal Grey |
| Мінімальний ухил покрівлі | 12 градусів |
| Загальна ширина листа | 1340 мм |
| Загальна довжина листа | 370 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.1 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
- Ціна: Ціну уточнюйте











