
Композитна металочерепиця з напиленням і кам'яною крихтою Roser Rowood, Південна Корея
- Немає в наявності
- Код: 10080039
Ціну уточнюйте
Композитна металочерепиця Roser Rowood є однією з модифікацій популярного "натуралистичного" напряму, яке в останні роки набирає популярності як у європейському будівництві, так і в інших частинах світу. Особливістю покрівлі цієї лінійки є її плоска структура. Характерний штриховий малюнок чудово поєднується з класичним дизайном малоповерхових і висотних будівель.
Особливістю покрівлі цієї серії є широка гама чистих колірних рішень. Яскраві насичені кольори слугують чудовою прикрасою архітектури будь-якої будови.
Як уся покрівельна продукція південнокорейського бренда Roser, ці вироби вирізняються високими значеннями технічних і споживчих параметрів. Багатошарова структури композитної черепиці забезпечує їй велику міцність і стійкість до всіх типів руйнівних чинників. Щільне алюмоцинкове напилення на сталеву основу створює електрохімічний захист від корозії. Акрилове й епоксидне покриття завершується посипкою з натурального гранітного грануляту. Натуральний камінь прекрасно захищає основу від видимого та невидимого сонячного випромінювання, вкрай високих і вкрай низьких температур, приглушує шум дощу, що падає или града.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roser |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 370 мм |
| Вага металочерепиці | 3 кг/лист |
| Тип профілю | Rowood |
| Колір | Charcoal Grey |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 12 градусів |
| Загальна ширина листа | 1340 мм |
| Загальна довжина листа | 370 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.1 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
- Ціна: Ціну уточнюйте










