
Композитна рядова металочерепиця на дах Roser Spany з кам'яною крихтою й шумопоглинальним ефектом
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10080002
Ціну уточнюйте
Композитна металочерепиця Roser Spany являє собою надійне та довговічне покрівельне покриття, придатне для ремонту, модернізації, реконструкції або зведення похилого даху на основі стропильної конструкції. Як і вся продукція південнокорейського бренда Roser, ця покрівля відповідає найвищим вимогам споживчого ринку.
Дизайн цієї лінійки ґрунтується на зовнішньому вигляді натуральної глиняної черепиці, що масово застосовується в багатьох країнах до останнього часу. Переваги композитної покрівлі привели до поступового витікання черепиці з кераміки на користь більш практичних і зручних композитних матеріалів. Крім цих очевидних переваг, композитна металочерепиця має набагато меншу вартість, а працювати з нею набагато зручніше та швидше.
Колірна гама лінійки Roser Spany містить 10 різних кольорів і відтінків. Посипка з дрібної фракції кам'яної крихти слугує надійним захистом від граду та дрібних механічних впливів, що руйнує дії дощу, снігу та інших атмосферних опадів. Завдяки шорсткою поверхні на пологах дахів усувається мимовільний захід снігового пласту. Камінь ідеально захищає від видимого та невидимого сонячного випромінювання, а також слугує непоганим звукоізолятором.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roser |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Покриття | Гранули базальту |
| Вид черепиці | Композитна |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 12 градусів |
| Загальна ширина листа | 1335 мм |
| Загальна довжина листа | 370 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.14 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 370 мм |
| Вага металочерепиці | 3 кг/лист |
| Тип профілю | Spany |
| Колір | Garnet |
- Ціна: Ціну уточнюйте







