
Композитна металочерепиця на дах з шумопоглинаючим ефектом Gerard Shingle з кам'яною крихтою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10070049
Ціну уточнюйте
Композитна металочерепиця Gerard Shingle - це сучасний інноваційний покрівельний матеріал, що поєднує в собі переваги металевого листа і полімерних композитів. Багатошарова будова металлочерпицы Gerard Shingle включає алюмоцинкове напилення, кілька акрилових прошарків і захисний шар з дрібної дробленной кам'яної крихти.
При створенні дизайну розробники керувалися автентичним виглядом натуральної дерев'яної дранки, яку раніше масово застосовували в якості покрівлі у багатьох країнах. Поєднання структури поверхні з кам'яною посипкою забезпечує цікавий ефект зміни відтінку залежно від кута падіння сонячних променів. Таким чином, дах "змінює свій настрій" протягом усього світлового дня.
Оформление кровель под натуральный материал в последние годы очень популярно среди застройщиков. Учитывая традиционно высокое качество и долговечность продукции Gerard, становится понятно, почему такая черепица пользуется у покупателей неимоверным успехом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GERARD |
| Тип профілю | Shingle |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 368 мм |
| Вага металочерепиці | 3.13 кг/лист |
| Колір | Eclipce |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 20 градусів |
| Загальна ширина листа | 1320 мм |
| Загальна довжина листа | 400 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.16 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
- Ціна: Ціну уточнюйте










