
Металочерепиця з посипкою і багатошаровим полімерним покриттям Композитна Gerard Classic
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10070018
725,50 ₴/од.
Показати оптові ціниКомпозитна металочерепиця Gerard Classic використовується для вирішення широкого кола завдань, пов'язаних з ремонтом, реконструкцією чи заміною покрівлі, як в новобудовах, так і в старих будівлях. Це сучасне практичне і довговічне покрівельне покриття має цілком впізнавану хвилясту форму профілю, що дозволяє використовувати його для будівель різної архітектури.
Технологія виготовлення і структура цього матеріалу дозволяє забезпечити великий період експлуатації в самих екстремальних умовах. Як і вся композитна металочерепиця марки Gerard, дана лінійка має досить значні споживчими перевагами.
Покрытие стального листа алюмоцинковым слоем надежно защищает сталь от ржавчины. Многослойное полимерное покрытие Classic обеспечивает эстетически совершенный дизайн и защиту от всех разрушающих внешних факторов. Для защиты от выцветания используется посыпка каменным гранулятом, который попутно обесшумливает металлическую кровлю и обеспечивает защиту от схода подтаявшего снежного покрова.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GERARD |
| Тип профілю | Classic |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 369 мм |
| Вага металочерепиці | 3,05 кг/лист |
| Колір | Chestnut |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 12 градусів |
| Загальна ширина листа | 1320 мм |
| Загальна довжина листа | 415 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.14 шт |
| Зміст AlZn | 150 г/кв. м. |
- Ціна: 725,50 ₴/од.










