
Металочерепиця плоска з шумопоглинальним ефектом Композитна Isola Powertekk Tyri, Норвегія
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10060009
707,40 ₴/од.
Показати оптові ціниМеталочерепиця Isola Powertekk Tyri являє собою сталеве покрівельне покриття з оригінальним плоским малюнком профілю. Оцинкована сталь покрита декількома шарами захисно-декоративних плівок, а верхній шар створений завдяки нанесенню дрібних гранул натурального каменю, що забезпечує подобу бітумного каменю. Використання натурального каменю забезпечує високу стійкість до всіх типів атмосферних впливів, включно з УФ-випромінюванням, прямим сонячним світлом, морозом, опадами та вітром.
Лист Isola Powertekk Tyri має характерний плоский малюнок, що схожий на дерев'яні перегонові дахи з дранки.
Покрівля Isola представлена в трьох колірних рішеннях. Продукція протестована в суворих умовах норвезької зими та показала дуже високі показники якості та довговічності під час експлуатації в найекстремальніших умовах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isola |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Кам'яна крихта |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,5 мм |
| Крок хвилі | 369 мм |
| Вміст цинку | 275 г/м. кв. |
| Вага металочерепиці | 2,9 кг/лист |
| Тип профілю | Tyri |
| Гарантія | 30 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 15 градусів |
| Загальна ширина листа | 1205 мм |
| Загальна довжина листа | 430 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.4 шт |
- Ціна: 707,40 ₴/од.





