влевовправо

Композитна металочерепиця Isola Powertekk Nordic покрита дрібним кам'яним гранулятом
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10060002
671,10 ₴/од.
Показати оптові ціни+380 (67) 570-33-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металочерепиця Isola Powertekk Nordic являє собою сталеве покрівельне покриття, профільоване та стилізоване під зовнішній вигляд натуральної черепиці. Для забезпечення підвищеної стійкості до всіх типів атмосферних впливів і для надання покращених естетичних якостей поверхня металочерепиці покрита дрібним кам'яним гранулятом.
Лист Isola Powertekk Nordic має 6 гребенів хвилі профілю, обриси якого характерні для північноєвропейських міських будівель.
Покрівля Isola має торцеве кріплення, за якого відрив аркуша запобігає міцності цвяхів, що працюють на зрізі. Крім того, торцеве кріплення забезпечує більшу герметичність швів, порівнюючи з традиційним нахлистним способом монтажу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isola |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид черепиці | Композитна |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Мінеральна посипка |
| Довжина листа | Не змінюється |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 369 мм |
| Вміст цинку | 275 г/м. кв. |
| Вага металочерепиці | 2,8 кг/лист |
| Тип профілю | Nordic |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 8 градусів |
| Загальна ширина листа | 1198 мм |
| Загальна довжина листа | 418 мм |
| Витрата листів на 1 м. кв. | 2.34 шт |
- Ціна: 671,10 ₴/од.





