Керамічна черепиця Braas Фонте
Пропонована модель керамічної черепиці Braas Фонте, розрахована на самого вишуканого покупця, цінує особливий стиль, елегантність і стриманість. Високі експлуатаційні характеристики забезпечать комфорт на довгі роки.
Особливості черепиці Braas Фонте
-
Морозостійка, водонепроникна, зручна в експлуатації.
-
Будучи виготовленої з обпаленої глини, володіє надійністю і довговічністю.
-
На вибір популярні відтінки — цегляний, антрацитовий, цукру з патиною, зістарений червоний.
-
Письмова гарантія від виробника — 30 років.
-
Легко монтується, не потребує додаткових витрат в процесі експлуатації.
-
Надійно упакований в палети, що забезпечує зручне транспортування.
4 вигоди нашої пропозиції
-
Комплексність
Професійні консультації, індивідуальний розрахунок і точний підбір добірних елементів.
-
Варіативність
В наявності високоякісні покрівельні матеріали. Кольори та покриття — на вибір.
-
Економічність
Гнучке ціноутворення, поштучний продаж, оптимізований підбір з урахуванням наданих клієнтом розмірів даху.
-
Зручність
Поставка матеріалу проводиться після передоплати, передбачена можливість самовивозу.
Вибирайте покрівельні матеріали до нашої компанії, і ми забезпечимо поставку якісного товару з відмінними характеристиками і за доступною ціною. Нехай ваші об'єкти заграють новими фарбами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Корисна ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Тип профілю | Фонте |
| Розміри ширина/довжина | 244х350мм |
| Кількість штук на м. кв. | 19.7 – 20.8 |
| Мінімальний ухил покрівлі | 28/21° |
| Вага черепиці | 2.6 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте


