Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Черепиця керамічна Braas Опал Натуральне, Натуральний
Виробник: Braas; Країна виробник: Німеччина; Вид черепиці: Керамическая; Покриття: Натуральное; Колір: Натуральный
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Натуральне |
| Корисна ширина | 180 мм |
| Колір | Натуральний |
| Гарантійний термін | 30 |
| Тип профілю | Опал |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Крок обрешітки | 145-165 мм |
| Розміри ширина/довжина | 180х380 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 33.7 - 38.3 |
| Мінімальний ухил покрівлі | 28/21° |
| Вага черепиці | 1.8 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

