Керамічна черепиця Braas Смарагд
Незвичайна унікальна форма у вигляді ромба відрізняє черепицю Braas Смарагд від інших моделей. Відмінним варіантом буде її використання в якості оздоблення фасадів, а також для укладання крутий даху.
Опис характеристик черепиці Braas Смарагд
-
Має ромбічну форму і виразний зовнішній вигляд.
-
Матеріал виготовлення — обпалена глина.
-
Привабливий зовнішній вигляд гармонійно поєднується з будь-яким архітектурним стилем.
-
Надійно упакований в палети, що забезпечує зручне транспортування.
-
Легко монтується, не потребує додаткових витрат в процесі експлуатації.
-
Термін офіційної письмової гарантії — 30 років.
Чому співпраця з нами це вигідно?
-
Професіоналізм — виробляємо комп'ютерний розрахунок необхідної кількості керамічної черепиці, виходячи з представлених клієнтом розмірів даху.
-
Зручність — доставка укомплектованого замовлення на об'єкт, здійснюється після передоплати, діє самовивіз.
-
Доступність — забезпечуємо гнучке ціноутворення — в залежності від обсягу замовлення, виготовляємо поштучний продаж.
-
Комплексність — пропонуємо оригінальні комплектуючі елементи, проводимо грамотну підбірку необхідних аксесуарів.
Неординарний дизайн і висока якість виконання черепиці Braas Смарагд задовольнять тонкі запити самих вимогливих клієнтів, які вибирають індивідуальний стиль і оригінальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри ширина/довжина | 443х475 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 433 мм |
| Тип профілю | Смарагд |
| Крок обрешітки | 165-185 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 12.5 -14 |
| Мінімальний ухил покрівлі | 22/16° |
| Вага черепиці | 3.7 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026