Керамічна черепиця Braas Сигни
Завдяки високій якості глини, з якої виготовлена черепиця Braas Сигни, ребрах жорсткості і економічною укладанні — 9.7 шт/м2, пропонований матеріал є оптимальним рішенням для укладання покрівлі. А наявність палітри відтінків дозволить вибрати найкращий варіант і привнести будовою особливий стиль і елегантність.
Опис характеристик
-
Привабливий зовнішній вигляд, гармонійно поєднується з будь-яким архітектурним стилем.
-
Виконана з екологічного матеріалу — обпаленої високоякісної глини.
-
Наявність вертикальних і горизонтальних замків дозволяє використовувати модель в жорстких кліматичних умовах і з мінімальним радіусом ухилу.
-
Колірна палітра представлена коричневим, постареним червоним, цукру з патиною і відтінками антрациту
-
З економічною витратою — 9.7 шт./м2
-
Володіє тривалим терміном експлуатації і високою стійкістю до погодних умов.
Наші умови і переваги
-
В наявності великий асортимент якісних покрівельних матеріалів за оптимальною вартістю.
-
Здійснюємо оптимізований підбір матеріалу і комплектуючих.
-
Комплексний підхід, консультування з влаштування складних вузлів покрівлі, професійні рішення нестандартних ситуацій.
-
Укомплектований замовлення доставляється на об'єкт, є можливість самовивозу.
Використовуючи черепицю Braas Сигни, ви маєте можливість облаштувати красиву і екологічну покрівлю, здатну надійно служити багато років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Крок обрешітки | 300-370 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 9.7 |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 280 мм |
| Колір | Зістарений червоний |
| Тип профілю | Сигни |
| Розміри ширина/довжина | 326х480 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 28/21° |
| Вага черепиці | 4.9 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



