Керамічна черепиця Braas Топаз 11V
Вибираючи в якості покрівельного матеріалу керамічну черепицю Braas Топаз 11V, ви вибираєте стриманий класичний стиль в поєднанні з тонкою елегантністю і чудовим зовнішнім виглядом.
Основні характеристики черепиці
-
Будучи виготовленої з обпаленої глини, відрізняється надійністю і довговічністю.
-
Морозостійка, водонепроникна, зручна в експлуатації.
-
Оттенки на выбор — антрацитовый, медный, каштановый, иссиня-черный, бриллиантово-вишневый, хрустально-серый.
-
Варианты покрытия — ангоб, глазурь, топ-глазурь.
-
Легко монтируется, не требует дополнительных расходов в процессе эксплуатации.
-
Надежно упакована в паллеты, что обеспечивает удобную транспортировку.
Что мы предлагаем нашим клиентам?
-
Официальную письменную гарантию от производителя — 30 лет.
-
Качественные кровельные материалы и оригинальные доборные элементы.
-
Доступные цены, гибкую систему скидок и поштучную продажу.
-
Точний комп'ютерний розрахунок необхідної кількості черепиці виробляємо виходячи з розмірів схилів даху замовника.
-
Поставка матеріалу проводиться після передоплати, передбачена можливість самовивозу.
-
Високий сервіс, індивідуальний підхід, швидке та приємне обслуговування.
Оцініть переваги довговічною і екологічною черепиці Braas Топаз 11V, купуючи її у офіційного представника за вигідною вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Корисна ширина | 229 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 11.5-13,6 |
| Вага черепиці | 3.5 кг/шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Колір | Мідний |
| Тип профілю | Топаз 11V |
| Крок обрешітки | 320-380 мм |
| Розміри ширина/довжина | 265х445 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 22/16° |
- Ціна: 2 383,80 ₴/кв.м


