Керамічна черепиця Braas Бельмонт
Використовуючи керамічну черепицю Braas Бельмонт при облаштуванні покрівлі і завдяки унікальному трубчастого малюнку, можна вигідно підкреслити індивідуальність будови, а також скористатися перевагою розміру черепиці, що оптимально підійде для схилів великих площ.
Ключові характеристики пропонованого матеріалу
-
Сучасна модель з кроком 10 черепиці на м2 забезпечує візуальне збільшення трубчастого малюнка, роблячи його ще більш яскравим і виразним.
-
Оптимальний розмір черепиці ідеально підходить для великих скатів.
-
Привабливий зовнішній вигляд, гармонійно поєднується з будь-яким архітектурним стилем.
-
Легко монтується, не потребує додаткових витрат в процесі експлуатації.
-
Надійно упакований в палети, що забезпечує зручне транспортування.
-
Термін офіційної письмової гарантії — 30 років.
Наші головні пріоритети
Комплексність — професійні консультації, індивідуальний розрахунок і точний підбір добірних елементів.
Варіативність — в наявності високоякісні покрівельні матеріали. Кольори та покриття — на вибір.
Економічність — гнучке ціноутворення, поштучний продаж, оптимізований підбір з урахуванням наданих клієнтом розмірів даху.
Зручність. Після розрахунку матеріалів і внесення передоплати замовником, відбувається комплектація замовлення та відправка на об'єкт клієнта.
Віддаючи перевагу черепиці Braas Бельмонт при виборі покрівельного матеріалу, ви забезпечуєте себе красивою і надійним дахом з довготривалим терміном служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 280 мм |
| Тип профілю | Бельмонт |
| Крок обрешітки | 353-383 мм |
| Розміри ширина/довжина | 326х465 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 9,7-11,9 |
| Мінімальний ухил покрівлі | 28/21° |
| Вага черепиці | 4.1 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026