Керамічна черепиця Braas Мейзер
Будучи екологічно чистим матеріалом, завдяки довгим розробок і унікальної технології пресування, черепиця Braas Мейзер володіє високою міцністю, привабливістю і довговічністю.
Переваги вибору черепиці Braas Мейзер
-
Ідеальне поєднання естетики і доступною вартості.
-
Функціональність, практичність, довговічність.
-
Колір на вибір — антрацит, зістарений червоний.
-
Не вбирає вологу, не виділяє шкідливих речовин при нагріванні, не розжарюється.
-
Виглядає красиво, переконливо і надійно.
-
Кожна палета має надійну упаковку для транспортування.
Чим привабливі наші послуги?
-
Стабільна наявність великого асортименту якісних покрівельних матеріалів.
-
Діє гнучка система знижок і поштучний продаж.
-
Виробляємо оптимізований підбір матеріалу і комплектуючих, виходячи з точних розмірів скатів покрівлі, наданих замовником.
-
Здійснюємо комплексний підхід, консультування з влаштування складних вузлів покрівлі.
-
Надаємо професійні вирішення нестандартних ситуацій.
-
Комплектація замовлення проводиться після передоплати. Укомплектований замовлення доставляється на об'єкт, є можливість самовивозу.
З черепицею Braas Мейзер ви маєте можливість облаштувати красиву і екологічну покрівлю, здатну надійно служити багато років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Корисна ширина | 280 мм |
| Крок обрешітки | 300-370 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Тип профілю | Мейзер |
| Розміри ширина/довжина | 326х465 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 28/21° |
| Вага черепиці | 4.2 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026