Керамічна черепиця Braas Вінтаж
Черепиця Braas Вінтаж відноситься до однієї з найстаріших моделей у Франції. Наявність посередині ромба відрізняє її від інших моделей, що створює особливий стиль, неповторність і ефект старовини.
Особливості та переваги черепиці Вінтаж
-
Унікальний малюнок, пронизаний стародавньою історією.
-
Укладання черепиці виконується виключно в шаховому порядку.
-
Защищает от шума, устойчива к перепадам температур.
-
Экологически чистый материал.
-
Небольшой удельный вес.
-
Простота в обслуживании.
Достоинства и выгоды нашего предложения
-
Предоставляем 30-летнюю письменную гарантию от производителя на черепицу BRAAS, включая морозостойкость.
-
Осуществляем раскладку кровли исходя из выбранной модели черепицы по эскизам и фотографиям заказчика.
-
Окончательно согласовываем и оптимизируем перечень материалов с клиентом или строителем.
-
Устанавливаем гибкую систему скидок, в зависимости от объемов заказа стоимость может снижаться.
-
Йдемо назустріч кожному клієнту, знаходимо компроміси і індивідуальний підхід.
-
Пропонуємо оригінальні комплектуючі та здійснюємо грамотну підбірку необхідних аксесуарів.
Вибравши керамічну черепицю Вінтаж, ви зможете бути впевненими в збереженні неповторного естетичного вигляду вашого будинку протягом довгих років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Корисна ширина | 228 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Натуральне |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Колір | Натуральний |
| Тип профілю | Вінтаж |
| Крок обрешітки | 336-376 мм |
| Розміри ширина/довжина | 255х435 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 11.6 |
| Вага черепиці | 3,4 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026