Керамічна черепиця Braas Топаз 13V
Витонченість, елегантність і сучасний дизайн поєднує в собі керамічна черепиця Braas Топаз 13V. Використовуючи її для укладання нової покрівлі або для реставрації старої будівлі, вона створить неповторний стиль і підкреслить благородство будови.
Основні характеристики пропонованої черепиці
-
Є екологічно чистим матеріалом, виготовленим з глини.
-
Завдяки процесу випалу черепиці в печі при високій температурі, продовжується експлуатація покрівельного матеріалу.
-
Практична геометрична форма забезпечує легкий і зручний монтаж.
-
На відміну від металевої покрівлі, не гримить при опадах.
-
Безпечна для здоров'я, не статична, не притягує блискавку.
-
Термін офіційної письмової гарантії — 30 років.
Наші можливості — ваші переваги
Гнучкість. Завжди враховуємо побажання клієнтів і дотримуємося встановлені терміни.
Сервіс. Здійснюємо консультації з влаштування складних вузлів покрівлі, пропонуємо рішення для нестандартних ситуацій.
Зручність. Після розрахунку матеріалів і внесення передоплати замовником, відбувається комплектація замовлення та відправка на об'єкт клієнта.
Лояльність. Підтримуємо оптимальну вартість, встановлюємо гнучку систему знижок, надаємо індивідуальний підхід.
Вибираючи співпрацю з нашою компанією, ви обираєте якість, надійність і професіоналізм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний ухил покрівлі | 22/16° |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 216 мм |
| Колір | Мідний |
| Тип профілю | Топаз 13V |
| Крок обрешітки | 320-360 мм |
| Розміри ширина/довжина | 256х430 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 12.9 -14.5 |
| Вага черепиці | 3,5 кг/шт. |
- Ціна: 2 172,40 ₴/кв.м


