-20%Керамічна черепиця Braas Рубін 13V
Будучи екологічно чистим покрівельним матеріалом, керамічна черепиця Braas Рубін 13V здатна прикрасити будь-яку будівлю та надати йому особливість і неповторність, забезпечить природне сяйво даху.
Особливості пропонованої черепиці
-
Широка палітра кольорів дозволяє підібрати потрібний варіант.
-
Невелика маса черепиці забезпечує зручний і простий монтаж.
-
Виконана з глини, черепиця є екологічно чистим матеріалом, який не загострюється влітку, і не промерзає взимку.
-
Забезпечує привабливий зовнішній вигляд.
-
Стійка до хімічних елементів, радіації, біологічного впливу.
-
Завдяки випалу кожної черепиці в окремій прес-формі, забезпечена бездоганна геометрія.
Причини вибору наших послуг
-
Завжди враховуємо побажання клієнтів і дотримуємося встановлені терміни.
-
Здійснюємо консультації з влаштування складних вузлів покрівлі, пропонуємо рішення для нестандартних ситуацій.
-
Після розрахунку матеріалів і внесення передоплати замовником, відбувається комплектація замовлення та відправка на об'єкт клієнта.
-
Підтримуємо оптимальну вартість, встановлюємо гнучку систему знижок, предоставлеям письмову гарантію терміном на 30 років.
Вибираючи покрівельні матеріали в нашій компанії, ви вибираєте надійність, якість і довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Крок обрешітки | 330-360 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 12,4 -13.5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 225 мм |
| Колір | Мідний |
| Тип профілю | Рубін 13V |
| Розміри ширина/довжина | 276х435 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 18/12° |
| Вага черепиці | 3,2 кг/шт. |
- Ціна: від 2 486,60 ₴/кв.м


