Керамічна черепиця Braas Роман 13
Пропонована нами керамічна черепиця Braas Роман 13 відрізняється широкою палітрою кольорів, неперевершеними експлуатаційними характеристиками, надійністю і довговічністю. Вона не тільки додасть естетичність зовнішнього вигляду будинку, але і привнесе особливий стиль і оригінальність.
Опис характеристик черепиці
-
Екологічно чистий матеріал виготовлення — глина.
-
Безвредна для здоровья, не статична, не притягивает молнию.
-
В жаркий период — не накаляется, в холодный — меньше промерзает.
-
Благодаря процессу обжига черепицы в печи при высокой температуре, продлевается эксплуатация кровельного материала.
-
Правильная геометрическая форма обеспечивает легкий и удобный монтаж.
-
В отличие от металлической кровли, не гремит при осадках.
Преимущества покупки именно у нас
-
В наличие широкий ассортимент качественного кровельного материала от производителя с письменной гарантией сроком на 30 лет.
-
Будучи офіційним представником, підтримуємо оптимальні конкурентні ціни, встановлюємо гнучку систему знижок.
-
Грамотно поєднуємо фактори ціноутворення, сервісу та індивідуального підходу.
-
Пропонуємо оригінальні комплектуючі та ретельну підбірку необхідних аксесуарів, знаходимо рішення для нестандартних ситуацій.
Купуючи у нас керамічну черепицю Braas Роман 13 — ви вибираєте якість і довговічність в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом і оптимальною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Крок обрешітки | 366 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 217 мм |
| Тип профілю | Роман 13 |
| Розміри ширина/довжина | 280х440 мм |
| Кількість штук на м. кв. | 12,5 |
| Мінімальний ухил покрівлі | 22-16° |
| Вага черепиці | 3,4 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



