Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна черепиця Braas Галиан 12
Будуєте будинок в середземноморському стилі? Тоді без черепиці Braas Галиан 12 вам точно не обійтися. Її старовинний автентичний стиль стане справжньою прикрасою будинку, а чудові технічні характеристики забезпечать комфорт на довгі роки.
Характеристика матеріалу
| Керамическая ангобированная черепица, изготовлена в виде единого элемента, совмещение верхней и нижней части обеспечивает защиту от ветра, протекания и значительно упрощает монтаж. | |
| С официальной письменной гарантией на 30 лет. | |
| Благодаря высокой прочности, морозо- и влагоустойчивости подходит для эксплуатаци в любой климатической зоне. |
| Широкая гамма цветовых решений на любой вкус — Состаренный красный, Кирпичный, Медный, Окситан, Микс, Солнечный камень. | |
|
Простота монтажа обеспечивается наличием уникальных современных замков. |
|
|
Материал — обожженная глина. |
Особенности нашего предложения

| Якісні покрівельні матеріали і оригінальні добірні елементи в асортименті за доступними цінами. | |
| Діє гнучка система знижок і поштучний продаж. | |
| Поставка матеріалу проводиться після передоплати, можливий самовивіз. | |
| Враховуючи розміри скатів замовника, здійснюється точний розрахунок необхідної кількості черепиці. |
Скористайтеся нашою пропозицією, вибираючи красивий і довговічний покрівельний матеріал для облаштування надійного даху.
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Заміри і узгодження всіх деталей
Виготовлення по передоплаті
Доставка або самовивіз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braas |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість штук на м. кв. | 11,4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Ангоб |
| Гарантійний термін | 30 |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Корисна ширина | 230 мм |
| Тип профілю | Галиан 12 |
| Крок обрешітки | 350-380 мм |
| Розміри ширина/довжина | 285х473 мм |
| Мінімальний ухил покрівлі | 22-16° |
| Вага черепиці | 3,8 кг/шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте



