влевовправо
-16%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана металочерепиця Рууккі Adamante
Виразний покрівельний матеріал від відомого фінського виробника відмінно підходить для будівель, виконаних в середземноморському стилі. Продукція виготовляється з урахуванням усіх сучасних стандартів і підтримує світові модні тенденції. Металочерепиця Рууккі Adamante відмінно підійде для найбільш вимогливих клієнтів, які не терплять компромісів і бажають отримувати кращу якість!
Головні особливості
| Використовується високоякісне покриття Pural Matt, яке зберігає привабливий вигляд вашої даху довгі роки. | |
| Дана модель черепиці одна з новинок заводу Ruukki, поєднує в собі передові технології та сучасний дизайн. |
| Зовні матеріал нагадує звичну натуральну черепицю, що надає будівлі особливого шарму. | |
| Можлива поставка металолочерепицы в будь-якому метражі під ваші розміри, що знижує отходность матеріалу. |
Також важливо знати
| Процес монтажу досить простий і не відрізняється від звичної металочерепиці. | |
| Точність геометрії профілю забезпечується застосуванням сучасного обладнання. | |
| На ваш вибір доступні різні варіанти колірних виконань. | |
| Якщо ви замовте оптову партію — можливі знижки. |

Замовляйте металочерепиця Рууккі Adamante в Харкові у нашої компанії і завжди будете задоволені співпрацю.
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Заміри і узгодження всіх деталей
Виготовлення по передоплаті
Доставка або самовивіз
Доступні кольори
| ![]() |
| ![]() | ![]() | ||
| RR 33 чорний | RR 11 темно-зелений | RR 2H3 сірий графіт | RR 23 гірський сірий | RR 32 темно-коричневий | ||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ||
| RR 887 шоколадний | RR 750 теракотовий | RR 29 червоний | RR 798 червоне вино | RR 779 баклажан |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид черепиці | Металева |
| Тип профілю | Adamante |
| Розміри | |
| Товщина | 0.52 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Pural Matt |
| Мінімальна довжина | 500 мм |
| Довжина листа | Виготовляється під замовлення |
| Максимальна довжина | 7 000 мм |
| Корисна ширина | 1 125 мм |
| Крок хвилі | 350 мм |
| Загальна ширина | 1 155 мм |
| Упаковка | Куточки жорсткості, картон та плівка |
| Вміст цинку | 275 г/м. кв. |
| Вага металочерепиці | 4,72 кг/м2 |
| Висота профілю | 55 мм |
| Гарантія | 50 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 9 градусів |
- Ціна: 913,40 ₴/кв.м






Відправка з 14 квітня 2026









