Бітумна черепиця тайга Катепал - покрівля від "Чарівника Смарагдового міста". Ідеальна гармонія з природою, базальтова гранула не сиплеться, гарантія.
Бітумна черепиця тайга Катепал
матеріалу по всій поверхні покрівлі — гарантія 25 років
Колекція Katepal Rocky — розробка дизайнерів, відкриває нову еру в дизайні покрівель. Прямокутна форма черепиці надає покрівлі оригінальний вид, що нагадує старовинну гонтову покрівлю, а дев'ять колірних варіантів надають найширші можливості для створення естетичних і надійних покрівель.
Основа черепиці Катепал – міцний нетканий полотно скловолокна, який з обох сторін оброблений модифікованим бітумом. Для виробництва бітуму використовується венесуельская нафту «Лагуна».
На лицьовій стороні гнучкої покрівлі – гранулят з натурального каменю, який надає кахельної плитці покращеною шумо - і гідроізоляцію, термостійкість. Базальтовий гранулят не вицвітає під впливом ультрафіолетових променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katepal |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид черепиці | Бітумна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага м. кв. покриття | 8 кг |
| Вага м. кв. готового покриття | 8 кг |
| Розмір бітумного гонту | 1,0 м х 0,317 м |
| Упаковок на піддоні | 36 уп. |
| Обсяг в упаковці | 3 м. кв. |
| Температурний діапазон | від - 55 С до +100 С |
- Ціна: 673,50 ₴/кв.м





