Якісна металочерепиця глянсова Country
Металочерепиця глянсова Country — матеріал, що має досить об'ємний малюнок профілю, який відрізняється від стандартних форм і вигідно підкреслює індивідуальний стиль вашого будинку. Ви завжди можете замовити цей товар в будь-якій потрібній кількості за доступною ціною у нашій компанії!
Чому варто вибирати даний матеріал?
-
Подвійна капілярна канавка забезпечує високу герметичність стиків листів.
-
Для виготовлення застосовується високоякісна сталь товщиною 0,5 мм
-
Нижній край черепиці відрізаний по хвилі з невеликою кромкою, що вносить певну родзинку.
-
Висока точність геометрії стиків листів.
Переваги даного товару
-
Матеріал поєднує вишуканий зовнішній вигляд і неперевершена якість.
-
В процесі експлуатації абсолютно не потрібне додаткове обслуговування.
-
Матеріал точно прослужить вам більше 50 років.
-
Великий вибір кольорів, завдяки чому кожен зможе вибрати відповідний під загальний екстер'єр будівлі.
Купуйте металочерепицю глянсову Country на сайті інтернет-магазину, зателефонувавши по телефону або додавши товар у кошик.
Доступні кольори
|
|
|
|
|
|||||||
| Чорний RAL 9005 | RAL 7024 графіт | RAL 8017 шоколадний | RAL 8019 темно-коричневий | RAL 3005 вишневий | |||||||
|
![]() |
|
![]() |
![]() |
|||||||
| RAL 3011 червоний | RAL 6005 темно-зелений | RAL 6002 світло-зелений | RAL 5005 синій | RAL9006 срібло |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArcelorMittal |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид черепиці | Металева |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Polyester |
| Мінімальна довжина | 460 мм |
| Довжина листа | Виготовляється під замовлення |
| Максимальна довжина | 7 010 мм |
| Корисна ширина | 1 125 мм |
| Товщина | 0,5 мм |
| Крок хвилі | 350 мм |
| Загальна ширина | 1 200 мм |
| Упаковка | Куточки жорсткості, картон та плівка |
| Вміст цинку | 200 г/кв. м. |
| Вага металочерепиці | 4,6 кг/м2 |
| Висота профілю | 27 мм |
| Тип профілю | Country |
| Гарантія | 10 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 14 градусів |
- Ціна: від 350 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: упакована металочерепиця пом'якшувальний поліетилен, картон і зовні в плівку



Відправка з 11 квітня 2026









