-20%Підкладковий килим для бітумної черепиці Prime Base
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10020151
3 005,70 ₴/рулон
2 404,50 ₴/рулон
Показати оптові ціниПідкладковий килим Primebase
Опис продукту
PrimeBase — підкладковий матеріал під гнучку черепицю будь-якого виробника. В основі підкладкового килима PrimeBase лежить склохолост, просочений СБС-модифікованим бітумом. З обох боків килим покритий дрібнозернистим піском.
Підкладковий килим Primebase
Є основним гідроізоляційним шаром у даху з бітумної черепиці.
Має негничу основу зі скловолсто
Водонепроникний
Жаро- та морозостійкий
Тип застосування Підкладковий шар
Спосіб застосування Наплавний
Тип покриття СБС-модифікований бітум
Тип носія Нетканий склохолст 60 г/м2
Тип верхнього покриття Дрібний пісок
Тип покриття Дрібний пісок
Маси на одиницю площі 1.700 кг / м 2 (- 5%) EN 1849-1
Номінальна товщина 1,5 мм (± 10%) EN 1849-1
Довжина: 20,0 м (- 1%) EN 1848-1
Ширина 1,0 м (± 1%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katepal |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі |
| Основа | Склохолст |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Товщина (мм) | 1.5 |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 20 м2 |
| Вага паковання | 34 кг |
- Ціна: 2 404,50 ₴/рулон

