-20%Підкладковий килим для бітумної черепиці Lite Base
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10020151
5 389,50 ₴/рулон
4 311,60 ₴/рулон
Показати оптові ціниПідкладковий килим/мембрана Лайт Бейс — 500 легка та міцна основа
Опис продукту
Лайт Бейс — 500 — інноваційна покрівельно-ізолювальна мембрана із самоклейними краями, виготовлена з професійного якісного СБС модифікованого бітуму.
5-шарова мембрана
- Усередині основа з міцного нетканого полотна з поліестеру
- Основа з двох боків просякнута професійним СБС еластомірним бітумом
- Зверху та знизу ПП полотно. Лицьовий бік — поліпропіленовий шар чорного кольору, зворотний бік — поліпропілен білого кольору, розроблений як захисний шар, що утримує конденсат, що осідає (воду) від обривання вниз на утеплювач
- По краях мембрани нанесені клейові смуги, ширина 100 мм.
Різновид застосування Підкладковий килим із клейовими краями — 100 mm
Спосіб застосування Механічний
Тип покриття СБС-модифікований бітум
Тип носія нетканий поліестер
Тип верхнього покриття чорний ПП фліс
Тип нижнього покриття білий ПП фліс
Маса на одиницю площі 0.500 кг/м 2 (- 5%) EN 1849-1
Номінальна товщина 0,65 мм (- 10%) EN 1849-1
Довжина: 25,0 м (- 1%) EN 1848-1
Ширина 1,0 м (± 1%)
Застосування
металеві покрівлі
керамічні покрівлі
композитні покрівлі
бітумні покрівлі
Монтується на будь-яких скатних покрівлях, відповідно до місцевих будівельних норм.
Лайт Бейс — 500 має такі переваги:
Продукт швидко та легко монтується
Під час монтажу не розтягується й не морщиться, у будь-яку погоду
Матеріал легко гаситься під будь-який кут і форму, важить 500 г на м2
Для монтажу не потрібен спеціальний інструмент і пристрій
Готове покриття не ковзає під ногами, зручно під час переміщення по даху
Чорний верхній ПП шар не вбирає воду в дощ і швидко її скидає
Монтаж не вимагає застосування відкритого вогню і спеціальних навичок
Вага 500 г м2, всього рулона 12,5 кг.
Корисна довжина рулону — 25 м.
Гарна еластичність навіть за температур нижчих від нуля, завдяки СБС модифікованому бітуму з матеріалом легко працювати навіть за -25°.
Умови монтажу:
Як гідроізоляційний шар під металеві, керамічні або композитні покрівлі може бути змонтований із провісом або укладений на тверду основу відповідно до інструкцій із монтажу цих матеріалів.
Основа під час укладання під бітумні матеріали має бути завжди тверда, плоска та суха. Основа може бути виготовлена з водонепроникних будівельних плит.
Мінімальна товщина різних плитних матеріалів запропонована в інструкції з монтажу бітумної черепиці. Лайт Бейс — 500, мембрана монтується горизонтально, паралельно ковзана або перпендикулярно йому.
Для кріплення матеріалу до основи треба використовувати цвяхи з насічкою. Довжина цвяха має бути більша за товщину основи, що оберігає цвях від виштовхування під час насичення вологої плити
На покрівельній скаті мембрана монтується, починаючи з карниза вгору з перехлюнтом у 100 мм. Вертикальні стики з перехлюстом у 150 мм і проклеюються за допомогою Клея Компаунда — Катепал К- 36.
Перевезення та зберігання:
Перевозити та зберігати тільки у вертикальному положенні. Під навісом на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katepal |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Колір | Білий |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Товщина (мм) | 0.65 |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі |
| Матеріал мембрани | Бітум |
| Основа | Поліестер |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 25 м2 |
| Вага паковання | 12.5 кг |
- Ціна: 4 311,60 ₴/рулон


