влевовправо

Плоска керамічна черепиця La Escandella Planum ангобована для покрівель і дахів будинків
- В наявності
- Код: 10140005
Ціну уточнюйте
+380 (67) 570-33-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Вага (кг/шт): | 3,5 |
| Гарантія виробника | 100 років |
| Матеріал | Клінкерна глина |
| Призначення | Для покрівель та дахів |
| Поверхня | Ангобована з тисненням під сланець |
| Корисна довжина, мм | 370 мм (+6/- 44 мм) |
| Корисна ширина, мм | 237 мм |
| Витрата, шт./м2 | 11 |
| Країна виробник | Іспанія |
| Температура випалювання | 444 мм х 280 мм х 32 мм |
| Водопоглинання, % | Не більш ніж 4,5% |
Відмітною рисою керамічної черепиці La Escandella серії Planum є ідеально рівна поверхня. Цей ефект досягається тим, що в процесі виготовлення використовується H-касета, що забезпечує ідеальне спечення кожної частини черепиці. Завдяки гіпсовим пресформам виходить чудова геометрія. Це дає змогу робити черепицю тоншою.
Максимальна морозостійкість і мінімальна ймовірність появи моху в сукупності з унікальним зовнішнім виглядом (імітація покрівельного сланцю) роблять цей матеріал потрібний на європейському ринку покрівельних матеріалів. Виробник надає гарантію 100 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Escandella |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид черепиці | Керамічна |
| Покриття | Ангобірованне |
| Спосіб виробництва | Штампована |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Колір | Різні кольори |
| Витрата | 11 шт./м² |
- Ціна: Ціну уточнюйте









