Жолоб ендови з поперечним тисненням
Застосовується для облаштування яндила в місці перетину двох збіжних скатів покрівлі з утворенням внутрішнього (увігнутого) кута. Ендова (або розжолобок) забезпечує спрямований відведення дощової і талої води в бік водостічної системи. Жолоб ендови з поперечним тисненням забезпечує достатню ступінь жорсткості сформованого профілю.
Інші назви жолоби ендови: нижня ендова, внутрішня ендова, капельник.
Чітко зазначені місця вигину (профілювання) дозволяють легко дотримуватися правильну геометрію жолоби при будь-якому куті сходження схилів даху.
Місце застосування жолоби ендови

Варіанти виконання
- Алюмінієвий лист товщиною 0,58 мм покритий поліефірної фарбою
- Мідний лист товщиною 0,55 мм
Алюмінієвий жолоб, пофарбований у будь-який інший, крім сірого кольору, додатково захищається від пошкоджень при транспортуванні і зберіганні міцною поліетиленовою стрічкою, яку знімають при використанні.
Розміри
Довжина жолоба: в листах 2000 мм, (під замовлення у рулонах: 6000 мм)
Ширина жолоба (у розгорнутому вигляді): 500 мм
Ми готові до постачання жолоби будь-якої іншої довжини, відмінною від стандартної. Звертайтеся до наших менеджерів для отримання більш повної інформації і узгодження умов і термінів поставки.
Кольори жолоби
Коричневий, чорний, графітовий, цегляно-червоний, червоний, коричневий, темно-коричневий, мідний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Єндова нижня |
| Покриття | Полімерне |
| Виробник | MDM |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина металу | 0.58 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 1 610 ₴/од.





