
Флюгер вітроуказівник Кіт хуліган на дах заміського будинку, дачі, альтанки. Прикраса покрівлі
- В наявності
- Код: 50010002
2 000 ₴/од.
Флюгери сталеві для покрівлі кіт хуліган. Нерухома троянда вітрів, кіт вказує напрямок вітру. Сталевий лист 2 мм завтовшки, пофарбований і розкрив лаком
Їх використовували як покажчик напрямку вітру, зараз більше використовується як прикраса покрівлі. Флюгер від покажчика вітру вирізняється наявністю троянди вітрів, яка нерухомо кріпиться на штоку флюгера в напрямку сторін світла. Для встановлення розроблені елементи кріплення, для ковзана, торця та шпіля використовується своя конфігурація кріпильного елемента.
Виготовляють флюгери зі сталі завтовшки 2 мм, покривають порошковою фарбою золотого або мідного кольору, зверху покривають захисним лаком. Золотий і мідний колір наносять з ефектом старовини, що надає виробу приємного вигляду.
І звісно, флюгер буде чудовим подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина металу | 2 мм |
| Колір | золото // стара мідь |
| Фарбування | порошкова, покрита лаком |
| Повна висота | 850 мм. |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
- Ціна: 2 000 ₴/од.


