
Терасна дошка TardeX Lite Premium 3D комірчаста з твердих порід дерева вологостійка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 70010008
1 405 ₴/кв.м
Показати оптові ціниТерасна дошка TardeX Lite Premium 3D
Терасна дошка «Lite Premium 3D» – хороший вибір для тих, хто хоче бачити свій заміський будинок і сад доглянутим і при цьому максимально наближеним до природи. Вона виглядає сучасно і стильно і має відмінні експлуатаційні якості.
Преміальна версія дошки для ландшафтного дизайну. Реальна текстура дерева або злегка помітні дизайнерські смуги — монтуйте будь-якою стороною. Ширше ніж базовий профіль Lite, поліпшена версія. Ідеальна колекція для декоративної обробки — за відгуками клієнтів і ландшафтних дизайнерів.
TardeX «Lite Premium 3D» - може бути застосовано для створення самих різних прикрас в саду, декоративних містків, місць для барбекю і багатьох інших елементів ландшафтного дизайну.
Дошка Lite Premium 3D» підходить для використання в таких будівлях:
-
Відкриті майданчики (патіо)
-
Тротуари і доріжки, ландшафтний дизайн
-
Тераси, альтанки
-
Ганок і ступеня
-
Балкони та лоджії
-
Огорожі

Переваги терасної дошки TardeX Lite Premium 3D:
-
легко монтується, при необхідності збільшення розміру настил його легко наростити;
-
демонтується в кінці сезону або при переїзді, і також легко збирається заново;
-
може цілий рік перебувати під відкритим небом, не деформуючись, не втрачаючи міцності і зовнішнього вигляду;
-
не бояться дії вологи, він не розмокають, не гниють, не іржавіють, не обростають
-
не підтримує горіння. Впав на неї недопалок або свічка згасне, не викликавши пожежі, а пляма згодом легко видалити наждачним папером
-
не ковзає, не боїться гострих підборів, сильних ударів, пролитої кави або соку
-
не деформується під вагою меблів.
-
завдяки натуральності складу дошки, з нею приємно ходити босими ногами — відчуття буде таким же, як якщо б ви йшли по дерев'яній підлозі.
Характеристики терасної дошки TardeX Lite Premium 3D:
-
Структура: Комірчаста
-
Поверхня двостороння: Спіл дерева / рифлення
-
Склад: Деревина твердих порід - 70 %; поліетилен – 25 %; аддитивен – 5%
-
Застосовуються сорти деревини Твердих порід
-
Розмір дошки: 155 х 20 х 2200 (під замовлення до 6000 мм)
-
Вага стандартної дошки (L = 2200): 4,31
-
Площа стандартної дошки (L = 2200): 0.308
-
Водопоглинання: Не більше 1 %
-
Температурний діапазон використання: - 60 до +80
-
Відносне лінійне температурне розширення: 2%
-
Щільність: 1,3
-
Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації: від 3% до 15%
-
Термін служби: більше 25 років

Палітра кольорів:
-
Графіт
-
Венге
-
Натур
-
Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 405 ₴/кв.м




