влевовправо

Терасна дошка TardeX Professional 3D повнотіла з твердих порід дерева
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 70010001
2 090 ₴/кв.м
Показати оптові ціни+380 (67) 570-33-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терасна дошка TardeX Professional 3D
Терасна дошка TardeX professional – палубна дошка, відрізняється високими експлуатаційними властивостями. Настили з даного матеріалу застосовуються при високій вологості в місцях, де потрібна запас міцності. Це можуть бути острова-кафе або дискотеки на водній гладі, причали і пірси, комплексні пляжні споруди, майданчики для вертольотів і яхтовые палуби.

Терасна дошка: переваги TardeX Professional 3D
Краса, стиль і надійність – це мала частина переваг виробів з деревно-полімерних матеріалів. Крім того, терасна дошка відрізняється наступними характеристиками:
- не вимагає додаткових уходових коштів, обробки. TardeX Professional не варто щорічно фарбувати або покривати особливими засобами захисту. Утримувати поверхню настилу в чистоті допоможе звичайна вода.
- Стійкість до зовнішніх впливів. Дошка даного виду не боїться выжигающего ультрафіолету, атмосферних опадів і перепадів температури: деформація, гниття, набухання, обростання водоростями, іржа їй абсолютно не страшні.
- Приємні в тактильному контакті. Поверхня дошки рівна і не слизька – ходити по ній босоніж безпечно, а ймовірність посковзнутися навіть на мокрій поверхні зведена до мінімуму.
Товар доступний в кольорі венге, графіт, натуральний і антрацит, що дозволить кожному підібрати найбільш підходящий відтінок. Важливо, що придбати такий сучасний матеріал ви можете за прийнятною ціною на сайті «ПрофМет».

Палітра кольорів:
- Графіт
- Венге
- Натур
- Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 090 ₴/кв.м








