
Стрічка подконьковая алюмінієва для МЧ Blach-Vent Plus 175*500 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 50070133
129,80 ₴/пог.м
Показати оптові ціниОсобливості:
|
Стрічка подконьковая алюмінієва для металочерепиці Blach-Vent Plus 175*500 мм має проникність повітря (при 200 кПа): 380 см3/см2/с. |
|
Дві плісировані смуги алюмінію товщиною 0,14 мм і шириною 35 мм склеєні і прошиті з технічної тканиною нитками стійкими до факторів навколишнього середовища. По внутрішній стороні з країв вкриті смугами бутилового клею
|
|
Довжина рулону 5 метрів, ширина - 300 мм (уточнюйте у менеджера доступність вент стрічки шириною 240 і 390 мм)
|
|
Мінімальний нахлест стрічки на плитку - 50 мм. В разі необхідності стикування двох конькових стрічок нахлест хв. 75 мм. Стрічка подконьковая алюмінієва повинна встановлюватися при температурі навколишнього середовища> 5 ° C.
|
Чудової якості конькова стрічка застосовується для вентилювання та захисту конька і гребенів перед попаданням листя і снігу. Призначена для металлочерепичной покрівлі. Гофрування конькової вентиляційної стрічки і бутиловий клей, нанесений по краях з задньої сторони стрічки, допомагають встановити її впритул до високих профілів металочерепиці, заповнюючи простір між стрічкою і черепицею і тим самим забезпечує надійне відведення води, що надходить з опадами. Широка колірна гамма товару, що пропонується, дозволяє конькової стрічці відповідати найбільш популярним відтінкам черепиці. Якість матеріалів, що використовуються для виробництва подконьковой стрічки гарантує стійкість до процесів старіння, ультрафіолетового випромінювання і температурі.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Цегляний
|
Коричневий (шоколадний)
|
Темно - коричневий | Графіт |
Чорний
|
|
RAL 8004
|
RAL 8017
|
RAL 8019 | RAL 7016 |
RAL 9005
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MDM |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 5000 мм |
| Комплектуючі за типом покрівлі | Для профнастилу, Для черепиці, Для шиферу |
| Товщина металу | 0.14 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 175 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування | Стрічка подконьковая алюмінієва для металочерепиці |
- Ціна: 129,80 ₴/пог.м












