
TardeX Lite дошка терасна Premium класу під ландшафтний дизайн вологостійка 20 х 150 х 2200 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 70010009
1 255 ₴/кв.м
Показати оптові ціниТерасна дошка TardeX Lite Premium
Терасна дошка TardeX Lite Premium ‒ відмінний варіант підлогового покриття для ландшафтного дизайну, обробки лазні, сауни, облаштування тераси в приватному будинку або кафе на відкритому повітрі. Дошку з деревинно-полімерного композиту (ДПК) можна використовувати для створення різних декорацій на присадибній ділянці, як то містків, патіо, ступенів, тощо

Терасна дошка TardeX Lite Premium – особливості і переваги покриття
Даний варіант дошки відрізняється від звичайного Lite шириною профілю, ідеально підходить для використання в ландшафтному дизайні, має дві різні поверхні – точне повторення фактури дерева і дизайнерські смужки. Вибирайте те, що вам по душі.
Дошка з ДКП має наступні характеристики:
- стійка до гниття, грибкових уражень, деформації;
- не вигоряє на сонці, ультрафіолет їй не по чому;
- поверхня не слизька, не обростає мохом;
- вологостійка, не розмокає;
- відмінно витримує навантаження, не залишає слідів;
- стійко переносить перепади температур від -60 до +80°С;
- не потребує спеціального догляду, фарбування;
- безпека для навколишнього середовища, довгий термін експлуатації.
Крім цього, дошку ДКП легко монтувати і демонтувати. Якщо вам важлива висока міцність, довговічність, стильний вигляд і відсутність вимог до догляду, ваш ідеальний варіант – дошка TardeX Lite, купити в Україні за прийнятною ціною ви можете її на сайті «ПрофМет» з оперативною доставкою по всій країні.

Палітра кольорів:
-
Графіт
-
Венге
-
Натур
-
Антрацит
-
Теракот
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 255 ₴/кв.м










