влевовправо

TardeX Lite Wood терасна дошка під дерево / графіт / венге / вологостійка 20 х 140 х 2200 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 70010007
1 405 ₴/кв.м
Показати оптові ціни+380 (67) 570-33-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Терасна дошка TardeX Lite Wood
Композитна терасна дошка TardeX Lite кедр використовується для оформлення майданчиків навколо басейну і пірсів, палуб яхт і катерів, парканів та тротуарів, доріжок, терас, балконів. За допомогою цього матеріалу можна створити різноманітні елементи ландшафтного дизайну, які чудово доповнять сад і прибудинкову територію приватних володінь.

Композитна терасна дошка TardeX Lite – особливості, переваги
Дана дошка виконана в двох стилях рифлення поверхні ‒ рівномірні смуги або смуги з центральною відбиттям. Матеріали, що водять в композит, обумовили переваги дошки:
- простий монтаж, легкий демонтаж;
- при процесі експлуатації не втрачає міцність, привабливість;
- не боїться вологи, ультрафіолету, перепадів температур і сильних морозів;
- має максимально низьку ступінь горючості;
- не змінює форми, не залишає вм'ятин від ваги, меблів, каблуків;
- неслизька поверхня навіть у мокрому стані.
Якщо вам подобається терасна дошка з дерева, купити набагато вигідніше композитний сучасний матеріал від виробника TardeX. Він по практичності, витривалості, невибагливості набагато обходить натуральне дерево.

Палітра кольорів:
-
Графіт
-
Венге
-
Натур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 405 ₴/кв.м





