-21%Металочерепиця Ruukki Monterrey 0,45 РЕ Монтеррей
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 10030010
Відправка з 14 квітня 2026564,50 ₴/кв.м
446 ₴/кв.м
Показати оптові ціниНадійна покрівля з металочерепицю Ruukki Monterrey 0,45 РЕ
Сучасна черепиця проста в монтажі, доступна за вартістю, володіє тривалим терміном експлуатації. Серед запропонованих на ринку варіантів важко вибрати підходящий по всім цим критеріям. Ми можемо запропонувати вам металочерепицю Ruukki Monterrey 0,45 РЕ, яка стане відмінним варіантом при перекритті будь покрівлі!
Що про неї необхідно знати?
-
Порівняно невелика висота хвилі додає матеріалу привабливий вигляд.
-
Дана колекція металочерепиці підійде навіть для найбільш вимогливих клієнтів завдяки широкій колірній гамі і вибору покриттів.
-
При виготовленні використовується добірний метал, який обробляється на сучасних прокаточных верстатах.
-
Додатковим критерієм якості є наявність фірмового логотипу, який нанесений заводом-виготовлювачем.
Інші особливості
-
Ви можете замовити потрібну вам довжину профілів для мінімізації залишків матеріалу.
-
Покриття Polyester служить додатковим ступенем захисту металу від корозії.
-
Надається індивідуальна гарантія на кожен конкретний замовлення — 20 років.
-
Фірмова упаковка дозволяє надійно зберегти матеріал при транспортуванні.
Замовити металочерепицю Ruukki Monterrey 0,45 РЕ в Харкові можна за вказаними на сайті номерами телефонів! Дзвоніть і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання!

Доступні кольори
|
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
||
| RR 33 чорний | RR 11 темно-зелений | RR 2H3 сірий графіт | RR 23 гірський сірий | RR 32 темно-коричневий | RR 37 зелений | ||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| RR 887 шоколадний | RR 750 теракотовий | RR 29 червоний | RR 798 червоне вино | RR 779 баклажан | RR 35 синій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruukki |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вид черепиці | Металева |
| Користувацькі характеристики | |
| Покриття | Polyester |
| Мінімальна довжина | 500 мм |
| Довжина листа | Виготовляється під замовлення |
| Максимальна довжина | 7 000 мм |
| Корисна ширина | 1 100 мм |
| Товщина | 0,45 мм |
| Крок хвилі | 350 мм |
| Загальна ширина | 1 180 мм |
| Упаковка | Куточки жорсткості, картон та плівка |
| Вміст цинку | 200 г/кв. м. |
| Вага металочерепиці | 4,7 кг/м2 |
| Висота профілю | 39 мм |
| Тип профілю | Monterrey 0,45 РЕ |
| Гарантія | 20 років |
| Мінімальний ухил покрівлі | 9 градусів |
- Ціна: 446 ₴/кв.м


















